Prestigeplus

Prestigeplus

Profil Prestigeplus

Izolacja termiczna

Nasze okna bazują na technologiach uznawanych za najlepsze na rynku. Dzięki zastosowaniu profili i pakietów szybowych o najkorzystniejszych właściwościach, zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz spełniają rygorystyczne wymogi prawne i techniczne.

System profili

Nasze produkty łączą najbardziej zaawansowaną technologię i energooszczędność z uwzględnieniem najnowszych trendów w zakresie wzornictwa. Okna Oknoterm, dzięki optymalnej szerokości profili zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną oraz bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Szyby

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji pakiety szybowe składają się z trzech szyb, dzięki czemu twój dom będzie energooszczędny i nic nie będzie zakłócać twojego spokoju. Stosujemy w nich pakiety szybowe o grubości 36mm. Nowoczesna technika zespalania i uszczelniania daje gwarancję, że okna zachowają optymalne właściwości przez długie lata.

Innowacyjne okucie

Wysoka wygoda użytkownika i bezpieczeństwo zostały uzyskane, dzięki zastosowaniu opatentowanej grzybko-rolki, podnośnikowi skrzydła z funkcja blokady błędnego położenia klamki oraz cztero-stopniowemu uchyłowi jako zaawansowanemu systemowi wentylacji.

Prestigeplus - kolory