HSmoovio

DRZWI TARASOWE PRZESUWNE - HSmoovio

Profil HSmoovio
Profil HSmoovio

System

Drzwi przesuwne HSmoovio dają niespotykaną swobodę przy projektowaniu przestrzeni mieszkalnej. Jest to możliwe, dzięki skrzydłom, które otwierają się równolegle do ściany i nie "wchodzą" do środka pomieszczenia, jak tradycyjne drzwi balkonowe. Dzięki temu możemy zaoferować Ci konstrukcję o wymiarach do 4,5 m szerokości i 2,5 m wysokości.

Szyby

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji pakiety szybowe składają się z trzech szyb, dzięki czemu twój dom będzie energooszczędny i nic nie będzie zakłócać twojego spokoju. Stosujemy w nich pakiety szybowe o grubości 48mm, które nie zawierają metalu (standardowo wyposażamy je w ciepłe ramki międzyszybowe). Nowoczesna technika zespalania i uszczelniania daje gwarancję, że okna zachowają optymalne właściwości przez długie lata.

Okucia

Lekkość obsługi zapewniają specjalistyczne okucia firmy Roto. Dzięki nim otwieranie oraz zamykanie odbywa się lekko i niemal automatycznie - przy minimalnym wysiłku człowieka. Wyposażone w grzybki ze stali hartowanej dla bezpieczeństwa przeciw włamaniu. Standardowo na zewnątrz wyposażone są pochwyt dla swobodnego zamknięcia. Opcjonalnie mogą być wyposażone w zamek z wkładką patentową (klamka jest także na zewnątrz) oraz tzw. softclose czyli system wspomagania zamknięcia (miękki domyk).