Realizacje oknoterm
Realizacje oknoterm

PSK

DRZWI TARASOWE PRZESUWNE - PSK

Profil PSK

System

Nasze drzwi przesuwne PSK, powstają z profili renomowanej niemieckiej marki. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, zapewniają skuteczną izolację termiczną i gwarantują większą przestronność wnętrz. Znajdziesz u nas profile idealne zarówno dla klasycznego, jak i energooszczędnego budownictwa, jedno- i wielorodzinnego.

Szyby

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji pakiety szybowe składają się z trzech szyb, przez co Twój dom będzie ciepły i cichy jak nigdy wcześniej! Stosujemy w nich pakiety szybowe o grubości do 48 mm, które nie zawierają metalu. Nowoczesna technika zespalania i uszczelniania daje gwarancję, że okna zachowają optymalne właściwości przez długie lata.

Okucia

Funkcjonalny system uchylno-odstawno-przesuwny umożliwia łatwe i swobodne przesuwanie bardzo ciężkich i dużych skrzydeł (o wadze do 200 kg!). Ponadto dzięki temu rozwiązaniu możesz uchylać okna, tak jak w przypadku tradycyjnych okien. Wysoki poziom bezpieczeństwa jest zasługą okucia z ryglowaniem grzybkowym, wykonanego z hartowanej stali. Wzmacnia ono newralgiczne miejsca i chroni przed próbami włamania.