Superial Futura

Superial Futura

superialfutura
Profil Superial Futura

System profili

Nasze produkty łączą najbardziej zaawansowaną technologię i energooszczędność z uwzględnieniem najnowszych trendów w zakresie wzornictwa. Okna aluminiowe Oknoterm, dzięki optymalnej szerokości profili oraz zastosowaniu wypełnienia komór profili wkładami w aerożelu, dodatkowych uszczelek środkowej uszczelki w ramie i pod szybą w skrzydle zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Profile malujemy na dowolny kolor z palety RAL, drewnopodobne, anodowane.

Szyby

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji pakiety szybowe składają się z trzech szyb, dzięki czemu twój dom będzie energooszczędny i nic nie będzie zakłócać twojego spokoju. Stosujemy w nich pakiety szybowe o grubości 52mm, które nie zawierają metalu (standardowo wyposażamy je w ciepłe ramki międzyszybowe). Nowoczesna technika zespalania i uszczelniania daje gwarancję, że okna zachowają optymalne właściwości przez długie lata. Do szklenia wykorzystujemy szkło przeźroczyste, mleczne, bezpieczne, hartowane i antywłamaniowe.

Innowacyjne okucie

Możliwe zastosowanie zamka na klamkę, pochwyt, antabę INOX w różnych długościach, samozamykacz, samozamykacz z blokadą otwarcia.

Econoline - kolory podstawowe

Econoline - kolory drewnopodobne

Econoline - kolory anodowane